Разделы Категории

ученики 1 класс (підручники України)

Ви вже замислювалися над тим, що навчання дитини - процес неймовірно важкий? Варто тільки поцікавитися, і виявляється, що до першого класу малюк повинен знати і вміти масу речей! І хоча багато шкіл гарантують, що навчать дитину з будь-яким багажем знань, нам, батькам, все ж хочеться, що б він відчував себе комфортно і знав не менше за своїх однокласників.

Чому необхідно навчати дитину вдома

 

Можливо, Ви записали чадо на підготовчі курси до школи, або він відвідує дитячий сад, або курси в дорогому престижному центрі. Чи достатньо цього, що б у першому класі він показав гідні результати? Навчання дітей, де б вони не займалися, бажано і навіть обов'язково доповнювати домашніми заняттями. А для цього необхідно знати, що і як роблять педагоги.

 

Учебники 1 класс (підручники України) на які предмети варто звернути увагу при підготовці дитини до школи? Це:

 

    Логіка;

    Математика;

    Навички ручної праці;

    Техніка безпеки;

    Навколишній світ, природа;

    Читання і підготовка до нього;

    Підготовка до вивчення грамоти;

    Підготовка до письма, тренувальне лист.

 

Про що слід пам'ятати при навчанні малюка

 

Безпосередньо перед 1 вересня у батьків з'являється занадто багато турбот. Та й часу залишається обмаль. Тому приступати до навчання дитини коштує як мінімум за півроку - рік до школи. А в ідеалі, заняття з малюком починаються з перших днів - у тому сенсі, що новонароджений малюк вже може готуватися до 1 класу.

 

І це не жарт - пальчикові ігри, масаж, гімнастика і зарядка, все те, про що говорять автори методик раннього розвитку, педагоги і лікарі, дуже ефективні і дієві.

 

У розділі учебники 1 класс (підручники України)  , присвяченому навчанню дітей, ми будемо розглядати всі підручники України, які виникають у школярів дошкільнят і навіть батьків. Адже навчання першокласника теж не завжди безхмарна. Іноді підготовка до школи не дає того результату, на який розраховують батьки - з різних причин. І тоді, тата і мами хочуть знати, чим і як допомогти своєму малюкові.

 

У серії статей про навчання ми зібрали всілякі поради для батьків - традиційні і виходять за рамки шкільної методики, для дошкільнят та школярів, з різних предметів і по допредметной підготовці.

Всі ці учебники 1 класс (підручники України)  працюють, їх багато, і Ви обов'язково виберете щось своє - з урахуванням переваг дитини, його підготовки, інтелекту, темпераменту і навіть здоров'я.

Вам это пригодится
Майорова графические диктанты для детей ...
Майорова графические диктанты для детей дошкольного возраста 2014
Ковалева итоговая аттестация выпускников...
Ковалева итоговая аттестация выпускников начальный школы 2011
Логинова, Яковлева итоговые комплексные ...
Логинова, Яковлева итоговые комплексные работы 3 класс 2011
Логинова, Яковлева итоговые комплексные ...
Логинова, Яковлева итоговые комплексные работы 2 класс 2011
Логинова, Яковлева итоговые комплексные ...
Логинова, Яковлева итоговые комплексные работы 1 класс 2011
Пухова комбинированные задания чистописа...
Пухова комбинированные задания чистописание за курс 1 класса 2017