Разделы Категории

Учебник скачать 9 класс Украина

У західній містиці (тобто в рамках іудаїзму, християнства та ісламу містик робить акцент на зустрічі з особовим Богом. Хоча Бог присутній в природі і в людській душі, він зазвичай піднесений високо над світом. У східній містиці (тобто в рамках індуїзму, буддизму і даосизму) містик скоріше буде підкреслювати повне злиття з Богом або «світовою душею». «Я - світова душа», - може сказати він, або: «Я - Бог», тому що для такого містика Учебник скачать 9 класс Украина не просто існує в світі, він не існує більш ніде. Задовго до Платона сильні містичні течії були поширені в Індії. Свамі Вівекананда, який вже в XIX столітті познайомив Захід з індуїстським світоглядом, одного разу сказав: «Як у деяких світових релігіях атеїстом називають людину, що не вірить у особистого Бога за межами себе, так для нас атеїст той, хто не вірить в самого себе. Не вірити в пишність власної душі - це атеїзм ».

Іноді містичними переживаннями діляться і наші сучасники, причому не належать ні до якої релігійної конфесії. Вони можуть раптово відчути в собі якесь «космічна свідомість», або «світовий океан». За їхніми розповідями, вони раптом відчули себе вирваними з часу і побачили світ «з погляду вічності».

Софія підвелася на ліжку. Їй потрібно було перевірити Учебник скачать 9 класс Украина, чи є у неї ще тіло ...

Прочитавши про греблю і мистиках, Софія почала парити по кімнаті, вилетіла у вікно і піднялася високо над містом. Вона окинула поглядом людей на площі, але її понесло далі, вона перетнула Північне море, потім Європу і продовжила шлях на південь, через Сахару і безкраї африканські савани.

Величезний земну кулю немов перетворився в живої людини, і цим чоловіком була сама Софія. «Я - це світ», - подумала вона. Вся величезна Всесвіт, яку Софія часом вважала незбагненною і небезпечною, стала її власним Я. І в сприйнятті Софії то Всесвіт здавалася величною і неосяжної, то сама вона ставала неосяжно великий.

Вам это пригодится
Герасимов факультативные занятия математ...
Герасимов факультативные занятия математика решение текстовых задач 2 класс 2017
Оглобина пишем без ошибок рабочая тетрад...
Оглобина пишем без ошибок рабочая тетрадь 2-4 классы 2014
Сычева математика устный счет 1-5 классы...
Сычева математика устный счет 1-5 классы 2010
Дьячкова словарик по русскому языку 1-4 ...
Дьячкова словарик по русскому языку 1-4 классы 2017
Анциферов учебник физика 11 класс 2004...
Анциферов учебник физика 11 класс 2004
Шелинский учебник химия 9 класс 1999...
Шелинский учебник химия 9 класс 1999
X